fbpx

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ.

SsangYong_Tivoli_Configure

SKONFIGURUJ SWÓJ SAMOCHÓD

Szukasz samochodu skrojonego na miarę? Doskonale. Wybierz model, kolor, tapicerkę oraz wszystkie konieczne dodatki. Skorzystaj z interaktywnego konfiguratora marki SsangYong żeby stworzyć wymarzony samochód.

SsangYong_Tivoli_Stock

WYBIERZ AUTO DOSTĘPNE OD RĘKI

Potrzebujesz samochodu? Sprawdź ofertę pojazdów dostępnych do natychmiastowego odbioru. Nasza firma posiada w ciągłej ofercie większość modeli marki SsangYong. Dodatkowo możemy zaoferować Ci zakup naszych pojazdów demonstracyjnych.  

isuzu; dmax; pickup; isuzu warszawa

WYBIERZ NOWE ISUZU

Potrzebujesz samochodu, który spełni najwyższe z wymagań? Idealne auta do pracy.  Skonfiguruj swoje Isuzu lub od razu umów się na jazdę próbną jednym z naszych demonstracyjnych pick-upów.  

ikony-podstrony_karta-duzej-rodziny_0

SsangYong partnerem Karty Dużej Rodziny

Miło nam poinformować, że SsangYong dołączył do grona partnerów Karty Dużej Rodziny! Wszyscy posiadacze Kart mogą skorzystać ze zniżek na zakup nowych samochodów naszej marki. Rabaty wynoszą 8% na modele Tivoli, XLV i Korando oraz do 12% na modele Rexton i Musso. W modelach Rexton i Musso bez kłopotu zmieszczą Państwo na tylnej kanapie 3 dziecięce foteliki. Szczegóły w salonie.

KONTAKT

Jeśli masz pytania dotyczące oferty, nasz zespół doradców handlowych chętnie na nie odpowie. 

Michał Lorenc
Koordynator Sprzedaży
michal.lorenc@pulawska516.com
+48 22 150 00 00

Patryk Wawryniuk
Doradca handlowy
patryk.wawryniuk@pulawska516.com
+48 22 150 00 00

Paweł Ciupa
Doradca handlowy
pawel.ciupa@pulawska516.com
+48 22 150 00 00