Dodge Challenger R/T 5,7l HEMI oraz R/T Scat Pack 6,4l pojemności

Dodge Challenger RT to więcej mocy i przygody. Jego osiągi są wyjątkowe, a poza nimi oferuje liczne funkcje, które czynią jazdę przyjemną i bezpieczną. Należą do nich m.in. nowoczesne systemy audio i multimedialne, wysokiej jakości fotele i znakomite materiały wykończeniowe.

Potężny silnik Dodge Hemi Challenger – poczuj moc i siłę

Dodge Challenger R/T Scat Pack gwarantuje znakomite osiągi i dreszcz emocji podczas jazdy. Uwagę przyciągają także klasyczna linia i niepowtarzalny styl. Challenger R/T Scat Pack to symbol mocy i elegancji.

Łączy klasyczne wzornictwo z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Posiada silnik 6.4 l V8 HEMI o mocy 492 KM, który oferuje dynamiczny wyjazd. Do setki przyspiesza w zaledwie 4,2 sekundy.

Pakiet Scat Pack

Scat Pack obejmuje m.in. nowy układ dolotowy, filtr oleju, końcowy układ wydechowy i przeprogramowane ECU. Modyfikacje zwiększają moc samochodu o 18 KM oraz 24 Nm.

Umów się na jazdę próbną i przekonaj się, co potrafi Dodge Challenger RT!

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.