Autoryzowany Serwis Mechaniczny Hyundai w Warszawie

 

Nasz serwis posiada 6 stanowisk serwisowych wyposażonych w nowoczesne podnośniki oraz stanowisko z podnośnikiem najazdowym wyposażonym w nowoczesny przyrząd do laserowego pomiaru i ustawiania geometrii firmy Hunter.

Wszystkie pojazdy przed rozpoczęciem napraw poddawane są precyzyjnym badaniom poprzez ścieżkę diagnostyczną, która pozwala ocenić stopień zużycia układu jezdnego i hamulcowego.

 

Nasz zespół mechaników to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni w obsłudze marek azjatyckich eksperci. Serwis posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie.

Zajmujemy się markami: Hyundai, Mazda, Isuzu oraz SsangYong. Większość punktów  świadczy usługi serwisowe ze względu na fakt posiadania punktu dealerskiego. Puławska 516 świadczy usługi serwisowe ze względu na wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Jesteśmy serwisem wykwalifikowanym w swojej dziedzinie i jesteśmy z tego dumni. 

 

Hyundai nie prowadzi centralnej ewidencji przeglądów i napraw samochodów. Historia czynności znajduje się w poszczególnych punktach serwisowych.

Podstawą gwarancji dla samochodów Hyundai jest ksiązka serwisowa, w której umieszczmy wszytskie OT - czyli obsługi techniczne pojazdu.

 

Zapraszamy na przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Serwisujemy wszystkie Hyundaie bez względu na wiek i model.

W naszym punkcie możesz skorzystać z samochodu zastępczego. 

hyundai
Nasz warsztat

 

Specjalizujemy się w naprawie aut azjatyckich. Jesteśmy serwisem Mazda, Isuzu, SsangYong, Hyundai, a od listopada 2019 marek Dodge i RAM.  
 

Dopasowując się do Państwa potrzeb nasz warsztat otwarty jest w godzinach 8:00-18:00. Oferujemy auta zastępcze na czas naprawy. W szczególnych przypadkach usługę door-2-door.

 

Co oferujemy?

 

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych, w tym przede wszystkim:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,

  • przeglądy okresowe,

  • diagnostyka komputerowa

  • ścieżka diagnostyczna

  • szczegółowe sprawdzanie pojazdów używanych przed zakupem

  • regeneracja części (turbosprężarki, przekładnie kierownicze, pompy wtryskowe itd.)

  • montaż akcesoriów, sprzętu audio oraz nietypowych systemów zabezpieczeń

  • wymiana i przechowalnia opon

  • myjnia samochodowa

  • samochody zastępcze

 

hyundai

puławska 516

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.