Challenger R/T Scat Pack --> Classic Body

Czekasz na przygodę i brakuje Ci mocy na drodze? Dodge Challenger R/T Scat Pack z silnikiem 6.4 l V8 HEMI o mocy 492 KM spełni najwyższe oczekiwania. Sprawdź jego możliwości i przetestuj go sam – zapraszamy na jazdę testową!

Dodge Challenger 6.4 HEMI V8 – 492 KM

Challenger R/T Scat Pack --> Classic Body zapewnia nie tylko niebywałą radość z jazdy i imponującą moc, ale też design z pazurem. Silnik 6.4 l V8 HEMI o mocy 492 KM gwarantuje potężnego kopa! Potrafi przyspieszyć od zera do setki w czasie 4,2 sekundy. Poczuj moc i siłę z Dodgem R/T Scat Pack --> Classic Body!

Dodge Challenger Hemi – sport i elegancja 5,7l HEMI

Dodge RT to sportowe coupe, która z jednej strony wygląda agresywnie, ale zarazem bardzo elegancko. To prawdziwe dzieło sztuki ze stajni Dodge’a. W parze idzie tu klasyczne wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Funkcje dodatkowe Dodge Challenger RT

Dodge Challenger R/T Scat Pack to także wiele funkcji, dzięki którym jeździ się nim bezpiecznie, przyjemnie i komfortowo. Mowa tu o systemach multimedialnych, możliwościach audio, nawigacji oraz wykończeniu wewnątrz.

Dodge Challenger R/T Scat Pack to świetny samochód w długą trasę i krótką przejażdżkę lub codzienną jazdę po mieście. Przekonaj się, czym jest jazda z tak potężnym silnikiem – umów się na jazdę testową Dodge Challenger Hemi!

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.