Dodge Challenger SRT® Hellcat

Dodge Challenger SRT® Hellcat to jeden z topowych modeli marki Dodge w kategorii muscle car. Jest znany z potężnego silnika i imponujących osiągów. Poznaj to sportowe auto, które łączy w sobie wyjątkowy design, potężny silnik i zaawansowane technologie, zapewniając emocjonującą jazdę dla miłośników motoryzacji.

Dodge Challenger 6.2 – osiągi  

Dodge SRT ma niesamowite przyspieszenie i osiągi. W odmianie Hellcat oferuje aż 717 KM, dzięki silnikowi Hemi o pojemności 6,2 litra. Prowadzenie tego auta to niesamowite doświadczenie, ale też wyzwanie – zwłaszcza dla początkujących kierowców.

Challenger SRT Hellcat – moc do wyboru

Wraz z Dodgem SRT otrzymasz dwa piloty – czarny pozwoli uzyskać do 500 koni mechanicznych i sprawdzi się do jazdy codziennej. By poczuć kopa, sięgnij po czerwony kluczyk i uwolnij bestię – przekonaj się, jaki potencjał ma Dodge Challenger SRT Hellcat!

Dodge Challenger SRT Hellcat – dane techniczne

Hellcat pojawił się w sprzedaży w 2015 roku. Już wtedy, gdy Amerykanie przedstawili specyfikację modelu i jego moc, można było poczuć gęsią skórkę. 6,2 l HEMI z kompresorem zapewnia 717 KM oraz 881 Nm momentu obrotowego.

A jednak Dodge Challenger SRT Hellcat, mimo swojej imponującej mocy, może też być normalnym autem do codziennego użytku. To symbol klasycznej motoryzacji i unikatowy model w czasach masówki.

Dodge Challenger SRT – cena

Ten samochód jest idealny dla miłośników wyjątkowych osiągów i sportowej stylistyki. Ze względu na swoją wyjątkową moc i osiągi, Challenger SRT® Hellcat jest samochodem, który oferuje niezwykłą przyjemność z jazdy. Poznaj jego specyfikację oraz cennik – zapraszamy do naszego salonu.

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.