Challenger SXT

Dodge Challenger SXT jest sportowym samochodem klasy muscle car. To potomek legendarnej linii wyścigowej, który równie dobrze prezentuje się w dżungli miejskiej. Został wyposażony w mocny silnik benzynowy Pentastar V6 3.6L o mocy 305 KM oraz 8-biegową automatyczną skrzynię biegów. Dodge SXT liczy 5027 mm długości i może bez problemu pomieścić 5 osób, zapewniając im wygodę podczas jazdy.

Dodge Challenger 3.6 V6 – co go wyróżnia?

Przede wszystkim imponujące osiągi oraz wygląd rasowego sportowego muscle cara i zaawansowane technologicznie rozwiązania oferowane już w standardzie. Zaletą tego modelu są także przestronne i komfortowe wnętrze, czytelny komputer pokładowy z 8-calowym ekranem oraz pojemny bagażnik. Do wyboru jest bogata gama wysokiej mocy silników.

Dodge Challenger SXT zapewni kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo

W Dodge Challenger zastosowano najnowocześniejszą technologię, która gwarantuje dużo frajdy z jazdy i bezpieczeństwo. Dodge Challenger SXT zapewnia inteligentny styl jazdy, który będzie wsparciem dla kierowcy.

V6 to idealny muscle car, czyli do codziennej jazdy. Jest nadal sportowy, ma ponad 300 KM, ale to idealny przykład z kategorii „Daily”. Silnik w V6 to „Pentastar”. Jest on odpowiedzią na downsizing, zachowując dużą moc. Łącznie zastąpił 6 jednostek V6 o pojemnościach od 2,7 do 4,0 l.

 

Umów się u nas na jazdę testową – Dodge Challenger 3.6 V6 czeka!

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.