Dodge Charger Scat Pack

Dodge Charger Scat Pack to jedna z wersji modelu Charger. To sportowe i mocne auto, które łączy wyjątkowy design z potężnymi osiągami. Poznaj jego możliwości i umów się na jazdę testową.

Dodge Charger 6.4 hemi – silnik

Charger Scat Pack jest wyposażony w potężny silnik V8 HEMI. W zależności od roku produkcji, może mieć różne pojemności i moc, ale charakteryzuje się imponującym brzmieniem i osiągami. Silnik ten zapewnia znakomitą przyspieszenie i dużą moc (492 KM), co sprawia, że jest to auto idealne dla miłośników szybkiej jazdy.

Dodge Charger Scat Pack – design

Charger Scat Pack wyróżnia się agresywnym i charakterystycznym designem. Charakterystyczna kratka wlotu powietrza z logiem Scat Pack dodaje do tego modelu sportowego wyglądu. Występuje w dwóch wersjach nadwozia: classic body („wąski”) oraz wide body z szerokimi, wypchniętymi błotnikami. Wersja wide body posiada w standardowym wyposażeniu adaptacyjne zawieszenie.

Z kolei wnętrze jest przestronne i komfortowe. Może być wyposażone w liczne luksusowe opcje, takie jak skórzane fotele, systemy multimedialne, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i wiele innych udogodnień.

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.