Charger SRT® Hellcat

Dodge określił model Charger SRT Hellcat mianem najmocniejszego i najszybszego sedana na rynku. Jest to elegancka limuzyna pięciometrowa w sportowym stylu. Jego osiągi robią wrażenie! Poznaj wyjątkowy muscle car.

Dodge Charger SRT – imponujące osiągi i oryginalna stylistyka

Dodge to symbol amerykańskiej motoryzacji. Wizualnie Charger SRT prezentuje się jak zwyczajny sedan, a jednak kryje w sobie bestię – został wyposażony w silnik 6,2 V8 z kompresorem produkującym 717 KM oraz 881 Nm momentu obrotowego oraz w 8-biegową skrzynię automatyczną.

Dodge Charger SRT to samochód z wielkim potencjałem. Prędkość maksymalna, jaką może uzyskać, to aż 328,3 km/h. Z układem Launch Control rozpędzi się do „setki” w 3,7 s! Trudno kwestionować jego potęgę przy takich możliwościach.

To jeden z najpopularniejszych modeli w portfolio marki. Dodge jest jednym z producentów samochodów, który skupia się na produkcji muscle carów takich jak Charger SRT czy imponujących SUV-ów.

Dodge Charger 5,7 HEMI, Scat Pack, SRT – design

Spojrzenia przykuwa także stylistyka auta – m.in. nowy grill, spojler na klapie bagażnika, maska z wlotem powietrza i dodatkowymi wywietrznikami, opony Pirelli P Zero z 20-calowymi felgami, zmodyfikowane zderzaki czy ciekawe światła ze wstawkami LED.

Nieco drapieżny design idzie w parze z komfortowym wnętrzem. Dodge Charger Hemi zapewni komfort czworgu pasażerów. Każdy element został dopracowany w detalach, by całość dobrze ze sobą współgrała. Dodatkowo Dodge posiada dwie końcówki układu wydechowego.

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.