Durango SRT

Model Durango SRT został pierwszy raz zaprezentowany przez Dodge’a w 2017 roku. Szybko przekonał do siebie miłośników samochodów z segmentu potężnych SUV-ów. Stany Zjednoczone to ojczyzna takich samochodów. To klasyczny SUV będący między autem terenowym a drogowym crossoverem – świetnie radzi sobie zarówno na asfalcie, jak i w terenie. Durango to jedyny na świecie SUV musclecar.

Dodge Durango SRT – moc

Durango SRT został wyposażony w silnik V8 SRT HEMI o pojemności 6,4 l, który współpracuje z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów All Wheel Drive. Generuje moc 475 KM oraz 637 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Dodge Durango SRT zapewnia wysoki komfort pasażerom, gdyż są w nim aż trzy rzędy siedzeń.

Dodge Durango SRT – Hellcat

Ośmiocylindrowy Hellcat to wyjątkowo mocny model o pojemności 6,2 l. Doładowanie sprężarką mechaniczną w Durango SRT Hellcat sprawia, że dysponuje on mocą 720 KM. Maksymalny moment obrotowy wynosi 875 Nm. Auto rozwija maksymalną prędkość 290 km/h i przyspiesza od zera do 60 mil/h (96 km/h) w 3,5 s. To jeden z najpotężniejszych SUV-ów na rynku.

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.