RAM 1500  Limited Night

RAM 1500 Limited to pickup, który łączy wydajność, styl i funkcjonalności pickupa” – jak m.in. ciągniecie łodzi, motocykli, przyczep ze skuterem wodnym itp. Jest idealny dla tych, którzy potrzebują pojazdu gotowego na przygody w trudniejszym terenie.

Dodge RAM 5.7 Hemi – osiągi

RAM 1500 jest napędzany przez 5,7 HEMI® V8 o mocy 401 KM i maksymalnym momencie obrotowym 556 Nm. Poza tym posiada aż ośmiobiegową skrzynię automatyczną. Silnik Hemi 5.7 jest znany z wydajności i dużej mocy.

Ram Limited Night – wybierz model dla siebie

RAM 1500 Limited Night jest zwykle wyróżniający się wyglądem, z ciemnymi elementami stylistycznymi, które nadają mu bardziej agresywny i luksusowy wygląd. Pickup RAM 1500 jest znany z dobrej ładowności i zdolności do przewożenia ładunków (hak, 3,5T).

Jest wiele opcji personalizacji, które pozwalają właścicielom dostosować Rama Limited Night do swojego gustu, wybierając różne kolory, dodatki i opcje wyposażenia. Umów się na wizytę w naszym salonie – zapraszamy na jazdę testową!

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.