Dodge RAM 1500 Laramie Night

Jest to jedna z wersji modelu Dodge RAM 1500. Będzie świetnym wyborem dla osób, które szukają mocnego i funkcjonalnego samochodu. Wszechstronny RAM 1500 Laramie zapewnia mocny silnik, doskonałą technologię i wysoki poziom komfortu podczas podróżowania. Jego wizytówką jest legendarny silnik Hemi® V8 i 8-biegowa przekładnia Torquefl ite®. Jest to kompletne auto, ale tańsze od Limiteda ze względu na ekologiczna skórę. Dodatkowo ma też możliwość pneumatycznego zawieszenia.

Unikalna koncepcja pojazdu RAM

Dodge RAM 1500 Laramie poradzi sobie w każdej sytuacji. Sprawia, że każda podróż nim staje się doświadczeniem. Gwarantuje komfort jazdy na długodystansowych odcinkach i niezwykłą wydajność niezależnie od nawierzchni i warunków

Dodge RAM 1500 Laramie poradzi sobie w każdej sytuacji. Sprawia, że każda podróż nim staje się doświadczeniem. Gwarantuje komfort jazdy na długodystansowych odcinkach i niezwykłą wydajność niezależnie od nawierzchni i warunków atmosferycznych.

RAM 1500 Laramie Night posiada m.in. amortyzatory o dużej wytrzymałości, 4-kołowe hamulce tarczowe, system tłumienia kołysania przyczepy, asystenta hamowania, opcjonalne zawieszenie pneumatyczne i tempomat z funkcją Stop & Go, a także system audio-nawigacyjny Uconnect, 12-calowy ekran dotykowy z nawigacją UE oraz Apple Car Play i Android Auto.

Opcjonalny system LPG

W silniku HEMI® V8 nie obawiaj się nawet ceny paliwa. W modelu RAM 1500 zastosowano system Prince lub KME. Został specjalnie zaprojektowany dla tej jednostki napędowej. Razem z Prins obniży wydatki na paliwo bez utraty wydajności!

Umów się, obejrzyj i przetestuj RAM 1500 Laramie!

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.