Dodge RAM 1500 Longhorn 5.7 HEMI

RAM 1500 Limited Longhorn to jedna z wersji samochodu RAM 1500, który jest popularnym pick-upem produkowanym przez firmę Stellantis (dawniej znana jako Fiat Chrysler Automobiles).

RAM 1500 Longhorn

Silnik 5.7 V8 HEMI zapewnia dużo mocy, ale także oszczędza paliwo. Auto wyposażono w system Multi-Displacement oraz Variable Valve Timing. Gwarantuje wydajność i dynamikę, dysponuje 401 KM mocy. Moment obrotowy wynosi w tym modelu 556nM. Stylu dodają mu chromowane zderzaki, grill oraz przeszycia i hafty na skórzanych elementach wnętrza.

RAM 1500 Longhorn – co go wyróżnia?

Dodge RAM 1500 Longhorn wyróżnia się przede wszystkim luksusowym wyposażeniem i ekskluzywnymi detalami, które nadają jej charakterystyczny wygląd i komfort. Charakterystyczne są dla niego chromy, brązowe skóry i jasne drewno wewnątrz. Pomimo luksusowego wyposażenia, RAM 1500 Limited Longhorn zachowuje swoje podstawowe cechy pick-upa, takie jak duży ładowny obszar w tyle, który umożliwia przewożenie dużych ładunków.

Poznaj Dodge RAM 1500 5.7 Hemi – umów się na jazdę próbną!

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.