Dodge Ram  SLT

Ram Classic SLT to świetny wybór na pierwszego pickupa. Kosztuje około 100 tys. złotych mniej niż za wersje RAM 1500 o ekskluzywnym charakterze. Jest to prawdziwa ciężarówka, stworzona do pracy.

Odbiega wizualnie od innych modeli RAM 1500, które słyną z designu – m.in. chromu, drewna czy złota. Są to auta w luksusowych lub sportowych wersjach, które są też bardzo drogie. Ram Classic SLT to klasyczny i rasowy pickup, który ma raczej roboczy charakter i przeznaczenie.

Co wyróżnia Ram Classic SLT?

Ram Classic SLT posiada silnik 5.7L V8 o mocy 400 KM. Zapewnia wydajność, moc, ładowność, mocne zawieszenie i doskonałe prowadzenie. To wszystko sprawia, że Dodge RAM 1500 SLT będzie świetnym kompanem w trakcie zadań o różnym stopniu trudności.

Ram 1500 Classic SLT ma 5,7-litrowy silnik benzynowy z serii Hemi, połączony z 8-biegową skrzynią automatyczną. Rozwija 400 KM i ma 8 cylindrów. Instalacja LPG pozwoli obniżyć koszty eksploatacyjne. Poza tym wśród jego zalet należy wymienić napęd na cztery koła, a także możliwość holowania przyczepy do 3,5 tony.

Przetestuj Ram Classic SLT – zapraszamy do naszego salonu!

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.