WYBIERZ SWOJE IDEALNE AKCESORIA HYUNDAI JUŻ DZIŚ

 

Od elementów stylizacyjnych po dodatkowe opcje transportowe – wszystkie oryginalne akcesoria Hyundai są projektowane, testowane i zatwierdzane w celu idealnego dopasowania do Twojego samochodu. Tę samą jakość i dbałość, z jaką projektowane są nasze oryginalne akcesoria, eksperci serwisu Hyundai stosują również podczas ich montażu. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

 

 

 

Kliknij, aby odtworzyć
 1. Oryginalne dywaniki samochodowe dla gamy modeli Hyundai.
   

  Dywaniki samochodowe.

  Oryginalne dywaniki samochodowe idealnie pasują do Twojego samochodu. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów oraz wytrzymały i bezpieczny system mocowania zapewniają, że doskonale spełniają swoją funkcję.
 2. Oryginalne haki holownicze dla gamy modeli Hyundai.
   

  Haki holownicze.

  Niezależnie od tego, czy przewozisz rower, czy holujesz przyczepę kempingową, nasze rygorystycznie przetestowane, oryginalne haki holownicze gwarantują wysokie standardy użytkowania i bezpieczeństwa. 
 3. Poprzeczne belki dachowe dla gamy modeli Hyundai.
   

  Poprzeczne belki dachowe.

  Oryginalne belki poprzeczne są specjalnie zaprojektowane i testowane zgodnie ze standardami producenta. 
 4. Oryginalne koła dla gamy modeli Hyundai.
   

  Bagażniki rowerowe.

  Dla większej wygody Ciebie i Twojej rodziny zamontuj oryginalny bagażnik rowerowy na hak holowniczy, który umożliwia przewożenie dwóch rowerów do maksymalnej ładowności 60 kg. 
 
 
Oryginalne akcesoria Hyundai oferują dodatkowe możliwości personalizacji Twojego samochodu. Elementy stylizacyjne, aluminiowe felgi, uchwyty do przewozu rowerów lub nart – dzięki wysokiej jakości akcesoriom możesz sprawić, że Twój Hyundai będzie jeszcze bardziej komfortowy i niepowtarzalny.

   Koła i opony.

Oryginalne koła Hyundai są produkowane zgodnie ze specyfikacjami oryginalnego wyposażenia i gwarantują dopasowanie do Twojego pojazdu. Wyróżnia je atrakcyjne wzornictwo i najwyższej klasy materiały zapewniające wytrzymałość.
 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.