Pickup Doge RAM 1500 Rebel

RAM 1500 Rebel to model popularnego pickupa. Jest on znany ze zdolności do jazdy zarówno po drogach asfaltowych, jak i w terenie. Został zaprojektowany, aby zapewnić wysoką wydajność, sportowy wygląd i cechy terenowe dla miłośników stylu jazdy off-road.

Dodge RAM 1500 Rebel – co go wyróżnia?

RAM 1500 Rebel wyróżnia się agresywnym i awangardowym wyglądem. Posiada charakterystyczną, dużą atrapę chłodnicy z dużym napisem „RAM”, a także czarne akcenty w różnych miejscach nadwozia. Duże koła i podwyższony prześwit nadają mu imponujący wygląd. Jest o 1 cal niższy + zawieszenie (amortyzatory) „heavy duty”.

Pickup Dodge – doskonały do jazdy w każdym terenie

Rebel to wersja Ram 1500, która jest gotowa do jazdy w trudnym terenie. Ma zwiększony prześwit, amortyzatory zapewniające lepszą kontrolę nad nierównościami oraz system napędu na cztery koła, który umożliwia poruszanie się po trudnym terenie – jak m.in. piasek, błoto lub kamienie.

Wybierz swoją wersję pickupa RAM

RAM 1500 Rebel oferuje różne opcje silników, w tym mocne jednostki V6 i V8. To oznacza, że można dostosować go do swoich preferencji dotyczących mocy i osiągów. Wewnątrz Dodge RAM 1500 Rebel znajdziesz przestronny i komfortowy kokpit z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi. Istnieje również wiele dostępnych opcji, które można dostosować, aby sprostać swoim potrzebom.

Umów się na jazdę próbną pickupem Dodge’a w naszym salonie, a następnie skonfiguruj model idealny dla siebie!

 

 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.