Dodge Challenger SRT Hellcat 6.2L SUPERCHARGED HEMI V8 SRT

Dodge Challenger SRT Hellcat z silnikiem 6.2L SUPERCHARGED HEMI V8 SRT to auto dla prawdziwych koneserów motoryzacji. To potężne muscle car, które oferuje nie tylko imponujące osiągi, ale także wyjątkowy styl i niesamowitą moc.

Silnik o mocy 717 koni mechanicznych to prawdziwy potwór na drodze, który zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Z każdym naciśnięciem pedału gazu, poczujesz, jak siła przyspieszenia niesie Cię po drodze, dając niepowtarzalną frajdę z prowadzenia auta.

Dodatkowo, Dodge Challenger SRT Hellcat to auto, które wyróżnia się swoim stylowym designem i sportowym, carbonowym wnętrzem. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do komfortowej i bezpiecznej jazdy, a jednocześnie poczujesz się jak w samochodzie z prawdziwego zdarzenia.

Jeśli szukasz samochodu, który wzbudzi zazdrość i podziw na drodze, to Dodge Challenger SRT Hellcat jest właśnie dla Ciebie. To auto dla tych, którzy nie boją się pokazywać swojej pasji do motoryzacji i którzy szukają niezapomnianych wrażeń z jazdy.

Zapraszamy do doświadczenia mocy i stylu, które oferuje Dodge Challenger SRT Hellcat z silnikiem 6.2L SUPERCHARGED HEMI V8 SRT.

To auto, które zapewni Ci niezapomniane chwile za kierownicą! ...i ten dźwięk... :)

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.