Serwis Hyundai Puławska 516 dba o Ciebie i Twój samochód na wiele sposobów. Dla bezpieczeństwa Twojego silnika stosujemy oleje silnikowe marki Shell. Teraz, przy każdej usłudze wymiany oleju, damy Ci w prezencie zimowy płyn do spryskiwaczy.
 
Wysokiej jakości płyn przeznaczony do mycia szyb i reflektorów samochodowych, skutecznie i szybko usuwa brud, osad drogowy, zabrudzenia z soli i oleju. Zabezpiecza przed oblodzeniem i uszkodzeniem dysz spryskiwacza. Zawiera składniki spowalniające odparowywanie alkoholu, redukując tzw. „efekt zimnej szyby”. Przywraca doskonałą widoczność, bez smug i zacieków. Jest bezpieczny dla chromu, lakieru, części gumowych i plastikowych oraz reflektorów poliwęglanowych. Pozostawia przyjemny zapach, nie zawiera metanolu i chroni przed zamarzaniem aż do -20'C.
 
 
 
 
 
 
 
 

puławska 516

Skontaktuj się z nami // Umów wizytę serwisową

Masz dodatkowe pytania? Chcesz umówić wizytę serwisową? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z naszego formularza.

Adres

ASO MAZDA PULAWSKA 516 

ASO HYUNDAI PULAWSKA 516

DEALER I ASO DODGE & RAM
Puławska 516, 02-879 Warszawa

 

Email

kontakt@pulawska516.com

 

Telefon

+48 22 150 00 00

 

Social media

Facebook

Linkedin

Instagram

 

RODO

Formularz kontaktowy: umów wizytę! 

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

 

facebook

instagram

youtube

in

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.